PA5400.152NLT
PA5400.152NLT Pulse Electronics
PA5400.152NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 1.5UH 3A 85 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.138" L x 0.126" W (3.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 85mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 3 A
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 3A 85 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.138" L x 0.126" W (3.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 85mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 3 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5400.152NLT PA5400.152NLT Виробник : Pulse Electronics PA5400.152NLT Description: FIXED IND 1.5UH 3A 85 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 3 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
PA5400.152NLT PA5400.152NLT Виробник : Pulse Electronics P874-2902816.pdf Power Inductors - SMD 1.5uH Shielded 20% 4A 85mOhms