PA5401.221NLT
PA5401.221NLT Pulse Electronics
PA5401.221NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 220NH 9A 14 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.138" L x 0.126" W (3.50mm x 3.20mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 14mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 11.2A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 220 nH
Current Rating (Amps): 9 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 220NH 9A 14 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.138" L x 0.126" W (3.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 14mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 11.2A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Inductance: 220 nH, Current Rating (Amps): 9 A.
Інші пропозиції PA5401.221NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5401.221NLT PA5401.221NLT Виробник : Pulse Electronics PA5401.221NLT Power Inductors - SMD 0.22uH Shielded 20% 11.2A 14mOhms