PA5401.222NLT
PA5401.222NLT Pulse Electronics
PA5401.222NLT
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 2.2uH Shielded 20% 3.7A 75mOhms
на замовлення 2918 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 3.5A 75MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.138" L x 0.126" W (3.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 75mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3.7A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 3.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5401.222NLT PA5401.222NLT Виробник : Pulse Electronics PA5401.222NLT Description: FIXED IND 2.2UH 3.5A 75MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.138" L x 0.126" W (3.50mm x 3.20mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 75mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.7A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 3.5 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 3.5 A