PA5401.331NLT
PA5401.331NLT Pulse Electronics
PA5401.331NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 330NH 8A 21 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.138" L x 0.126" W (3.50mm x 3.20mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 21mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 10A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 8 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 330NH 8A 21 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.138" L x 0.126" W (3.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 21mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 10A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Inductance: 330 nH, Current Rating (Amps): 8 A.
Інші пропозиції PA5401.331NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5401.331NLT PA5401.331NLT Виробник : Pulse Electronics PA5401.331NLT Power Inductors - SMD 0.33uH Shielded 20% 10A 21mOhms