PA5401.332NLT
PA5401.332NLT Pulse Electronics
PA5401.332NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 3.3UH 3A 145 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.138" L x 0.126" W (3.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 145mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 3 A
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 3A 145 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.138" L x 0.126" W (3.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 145mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3.5A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 3 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5401.332NLT PA5401.332NLT Виробник : Pulse Electronics PA5401.332NLT Description: FIXED IND 3.3UH 3A 145 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 3 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
PA5401.332NLT PA5401.332NLT Виробник : Pulse Electronics PA5401.332NLT Power Inductors - SMD 3.3uH Shielded 20% 3.5A 145mOhms