PA5401.472NLT
PA5401.472NLT Pulse Electronics
PA5401.472NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 4.7UH 2.6A 200MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.138" L x 0.126" W (3.50mm x 3.20mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 200mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 2.6 A
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 2.6A 200MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.138" L x 0.126" W (3.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 200mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 2.6 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5401.472NLT PA5401.472NLT Виробник : Pulse Electronics PA5401.472NLT Description: FIXED IND 4.7UH 2.6A 200MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 2.6 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
PA5401.472NLT PA5401.472NLT Виробник : Pulse Electronics PA5401.472NLT Power Inductors - SMD 4.7uH Shielded 20% 3A 200mOhms