PA5402.223NLT
PA5402.223NLT Pulse Electronics
PA5402.223NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 22UH 1.2A 500MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 500mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.4A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 1.2 A
на замовлення 1059 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 1.2A 500MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 500mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.4A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 1.2 A.
Інші пропозиції PA5402.223NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5402.223NLT PA5402.223NLT Виробник : Pulse Electronics PA5402.223NLT Description: FIXED IND 22UH 1.2A 500MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 1.2 A
товару немає в наявності
PA5402.223NLT PA5402.223NLT Виробник : Pulse Electronics PA5402.223NLT Power Inductors - SMD 22uH Shielded 20% 1.4A 500mOhms