PA5402.822NLT
PA5402.822NLT Pulse Electronics
PA5402.822NLT
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 8.2uH Shielded 20% 180A 180mOhms
на замовлення 2355 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 8.2UH 2A 180 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 180mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.5A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Inductance: 8.2 µH, Current Rating (Amps): 2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5402.822NLT PA5402.822NLT Виробник : Pulse Electronics PA5402.822NLT Description: FIXED IND 8.2UH 2A 180 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 180mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Inductance: 8.2 µH
Current Rating (Amps): 2 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Inductance: 8.2 µH
Current Rating (Amps): 2 A