PA5404.153NLT
PA5404.153NLT Pulse Electronics
PA5404.153NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 15UH 3.5A 92 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.287" L x 0.260" W (7.30mm x 6.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 92mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 12MHz
Current - Saturation (Isat): 6A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 3.5 A
на замовлення 1024 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 3.5A 92 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.287" L x 0.260" W (7.30mm x 6.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 92mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 12MHz, Current - Saturation (Isat): 6A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Part Status: Active, Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 3.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5404.153NLT PA5404.153NLT Виробник : Pulse Electronics PA5404.153NLT Power Inductors - SMD 15uH Shielded 20% 6A 92mOhms
на замовлення 6 шт:
Кількість Ціна
PA5404.153NLT PA5404.153NLT Виробник : Pulse Electronics PA5404.153NLT Description: FIXED IND 15UH 3.5A 92 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 3.5 A