PA5404.683NLT
PA5404.683NLT Pulse Electronics
PA5404.683NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 68UH 1.2A 445MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.287" L x 0.260" W (7.30mm x 6.60mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 445mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 6MHz
Current - Saturation (Isat): 2A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 1.2 A
на замовлення 3200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 800
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 68UH 1.2A 445MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.287" L x 0.260" W (7.30mm x 6.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 445mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 6MHz, Current - Saturation (Isat): 2A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Part Status: Active, Inductance: 68 µH, Current Rating (Amps): 1.2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5404.683NLT PA5404.683NLT Виробник : Pulse Electronics PA5404.683NLT Description: FIXED IND 68UH 1.2A 445MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Part Status: Active
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 1.2 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
PA5404.683NLT PA5404.683NLT Виробник : Pulse Electronics PA5404.683NLT Power Inductors - SMD 68uH Shielded 20% 2A 445mOhms