PA5405.103NLT
PA5405.103NLT Pulse Electronics
pa5405.102nlt
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 10uH Shielded 20% 14A 34mOhms
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PA5405.103NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5405.103NLT PA5405.103NLT Виробник : Pulse Electronics pa5405.102nlt Description: FIXED IND 10UH 7.5A 34 MOHM SMD