PA5405.152NLT
PA5405.152NLT Pulse Electronics
PA5405.152NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 1.5UH 19A 5.5MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.531" L x 0.492" W (13.50mm x 12.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 5.5mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 35A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 19 A
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 19A 5.5MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.531" L x 0.492" W (13.50mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 5.5mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 35A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm), Part Status: Active, Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 19 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5405.152NLT PA5405.152NLT Виробник : Pulse Electronics PA5405.152NLT Description: FIXED IND 1.5UH 19A 5.5MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 19 A