PA5405.153NLT
PA5405.153NLT Pulse Electronics
PA5405.153NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 15UH 6.5A 65 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.531" L x 0.492" W (13.50mm x 12.50mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 65mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 10A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 6.5 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 6.5A 65 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.531" L x 0.492" W (13.50mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 65mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 10A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm), Part Status: Active, Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 6.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5405.153NLT PA5405.153NLT Виробник : Pulse Electronics PA5405.153NLT Description: FIXED IND 15UH 6.5A 65 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 6.5 A