PA5405.223NLT
PA5405.223NLT Pulse Electronics
PA5405.223NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 22UH 4.5A 99 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.531" L x 0.492" W (13.50mm x 12.50mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 99mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 7A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 4.5 A
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 4.5A 99 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.531" L x 0.492" W (13.50mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 99mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 7A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm), Part Status: Active, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 4.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5405.223NLT PA5405.223NLT Виробник : Pulse Electronics PA5405.223NLT Description: FIXED IND 22UH 4.5A 99 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 4.5 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
PA5405.223NLT PA5405.223NLT Виробник : Pulse Electronics datasheet_p878_papm5405nlt_b_15sep20_1611587122-2903061.pdf Power Inductors - SMD 22uH Shielded 20% 7A 99mOhms