PA5405.472NLT
PA5405.472NLT Pulse Electronics
PA5405.472NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 4.7UH 10A 18.5MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.531" L x 0.492" W (13.50mm x 12.50mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 18.5mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 24A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 10 A
на замовлення 2500 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 10A 18.5MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.531" L x 0.492" W (13.50mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 18.5mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 24A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 10 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5405.472NLT PA5405.472NLT Виробник : Pulse Electronics PA5405.472NLT Description: FIXED IND 4.7UH 10A 18.5MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 10 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
PA5405.472NLT PA5405.472NLT Виробник : Pulse Electronics PA5405.472NLT Power Inductors - SMD 4.7uH Shielded 20% 24A 18.5mOhms