PA5405.473NLT
PA5405.473NLT Pulse Electronics
PA5405.473NLT
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 47uH Shielded 20% 5.5A 218mOhms
на замовлення 2603 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 47UH 3A 218 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.531" L x 0.492" W (13.50mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 218mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 5.5A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm), Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 3 A.
Інші пропозиції PA5405.473NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5405.473NLT PA5405.473NLT Виробник : Pulse Electronics PA5405.473NLT Description: FIXED IND 47UH 3A 218 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.531" L x 0.492" W (13.50mm x 12.50mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 218mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 5.5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm)
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 3 A