PA5430.332NLT
PA5430.332NLT Pulse Electronics
PA5430.332NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 3.3UH 6.6A 28.6MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.161" L x 0.161" W (4.10mm x 4.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 28.6mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 43MHz
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 6.6 A
на замовлення 3594 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 6.6A 28.6MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.161" L x 0.161" W (4.10mm x 4.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 28.6mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 43MHz, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 6.6 A.
Інші пропозиції PA5430.332NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5430.332NLT PA5430.332NLT Виробник : Pulse Electronics PA5430.332NLT Description: FIXED IND 3.3UH 6.6A 28.6MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Supplier Device Package: SMD
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 6.6 A
товару немає в наявності
PA5430.332NLT PA5430.332NLT Виробник : Pulse Electronics PA5430.332NLT Power Inductors - SMD 3.3uH 6.6A 20% DCR=28.6mOhms