PA5430.472NLT
PA5430.472NLT Pulse Electronics
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 4.7uH 5.1A 20% DCR=44.1mOhms
на замовлення 1010 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук