PA5430.682NLT
PA5430.682NLT Pulse Electronics
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 6.8uH 3.9A 20% DCR=74.1mOhms
на замовлення 3250 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук