PA5431.153NLT
PA5431.153NLT Pulse Electronics
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 15uH 2.8A DCR=120mOhms SMT
на замовлення 1666 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук