PA5432.103NLT
PA5432.103NLT Pulse Electronics
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 10uH 7A 20% DCR=29.82mOhms
на замовлення 339 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук