PA5432.223NLT
PA5432.223NLT Pulse Electronics
PA5432.223NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 22UH 5A 60.63MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.268" L x 0.260" W (6.80mm x 6.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 60.63mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 9MHz
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 5 A
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 750
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 5A 60.63MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.268" L x 0.260" W (6.80mm x 6.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 60.63mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 9MHz, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5432.223NLT PA5432.223NLT Виробник : Pulse Electronics PA5432.223NLT Description: FIXED IND 22UH 5A 60.63MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 5 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
PA5432.223NLT PA5432.223NLT Виробник : Pulse Electronics P890-2902881.pdf Power Inductors - SMD 22uH 5A 20% DCR=60.63mOhms