PA5432.472NLT
PA5432.472NLT Pulse Electronics
P890-2902881.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 4.7uH 10.5A 20% DCR=14.4mOhms
на замовлення 5244 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук