PA5432.682NLT
PA5432.682NLT Pulse Electronics
PA5432.682NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 6.8UH 9A 20.8MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.268" L x 0.260" W (6.80mm x 6.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 20.8mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 18MHz
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 9 A
на замовлення 2250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 750
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8UH 9A 20.8MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.268" L x 0.260" W (6.80mm x 6.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 20.8mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 18MHz, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 9 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5432.682NLT PA5432.682NLT Виробник : Pulse Electronics PA5432.682NLT Description: FIXED IND 6.8UH 9A 20.8MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 9 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
PA5432.682NLT PA5432.682NLT Виробник : Pulse Electronics P890-2902881.pdf Power Inductors - SMD 6.8uH 9A 20% DCR=20.8mOhms