PA5432.822NLT
PA5432.822NLT Pulse Electronics
P890-2902881.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 8.2uH 8A 20% DCR=26.4mOhms
на замовлення 2705 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук