PA5433.103NLT
PA5433.103NLT Pulse Electronics
PA5433.103NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 10UH 16A 9.6 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.650" L x 0.610" W (16.50mm x 15.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 9.6mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 16 A
на замовлення 600 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 16A 9.6 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.650" L x 0.610" W (16.50mm x 15.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 9.6mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 16 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5433.103NLT PA5433.103NLT Виробник : Pulse Electronics PA5433.103NLT Description: FIXED IND 10UH 16A 9.6 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 16 A