PA5433.223NLT
PA5433.223NLT Pulse Electronics
PA5433.223NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 22UH 12A 23.2MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.650" L x 0.610" W (16.50mm x 15.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 23.2mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 12 A
на замовлення 400 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 12A 23.2MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.650" L x 0.610" W (16.50mm x 15.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 23.2mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 12 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 461 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
PA5433.223NLT PA5433.223NLT Виробник : Pulse Electronics PA5433.223NLT Description: FIXED IND 22UH 12A 23.2MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 12 A