PA5433.622NLT
PA5433.622NLT Pulse Electronics
PA5433.622NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 6.2UH 23A 6.5MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.650" L x 0.610" W (16.50mm x 15.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 6.5mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Inductance: 6.2 µH
Current Rating (Amps): 23 A
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.2UH 23A 6.5MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.650" L x 0.610" W (16.50mm x 15.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 6.5mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Inductance: 6.2 µH, Current Rating (Amps): 23 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 626 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
PA5433.622NLT PA5433.622NLT Виробник : Pulse Electronics PA5433.622NLT Description: FIXED IND 6.2UH 23A 6.5MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Inductance: 6.2 µH
Current Rating (Amps): 23 A