PA5447.103NLT
PA5447.103NLT Pulse Electronics
PA5447.103NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 10UH 2.3A 160 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.287" L x 0.260" W (7.30mm x 6.60mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 160mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 2.3 A
на замовлення 955 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 2.3A 160 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.287" L x 0.260" W (7.30mm x 6.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 160mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3.5A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 2.3 A.
Інші пропозиції PA5447.103NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5447.103NLT PA5447.103NLT Виробник : Pulse Electronics PA5447.103NLT Description: FIXED IND 10UH 2.3A 160 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 2.3 A
товару немає в наявності
PA5447.103NLT PA5447.103NLT Виробник : Pulse Electronics PA5447.103NLT Power Inductors - SMD 10uH Shielded 20% 3.5A 160mOhms