PA5447.153NLT
PA5447.153NLT Pulse Electronics
PA5447.153NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 15UH 2A 280 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.276" L x 0.260" W (7.00mm x 6.60mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 280mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 2 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 2A 280 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.276" L x 0.260" W (7.00mm x 6.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 280mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 2 A.
Інші пропозиції PA5447.153NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5447.153NLT PA5447.153NLT Виробник : Pulse Electronics P869-2902786.pdf Power Inductors - SMD 15uH Shielded 20% 3A 280mOhms