PA5447.221NLT
PA5447.221NLT Pulse Electronics
PA5447.221NLT
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 0.22uH Shielded 20% 26A 3mOhms
на замовлення 1465 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 220NH 16A 3 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.276" L x 0.260" W (7.00mm x 6.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 3mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 26A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Inductance: 220 nH, Current Rating (Amps): 16 A.
Інші пропозиції PA5447.221NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5447.221NLT PA5447.221NLT Виробник : Pulse Electronics PA5447.221NLT Description: FIXED IND 220NH 16A 3 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.276" L x 0.260" W (7.00mm x 6.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 3mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 26A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Inductance: 220 nH
Current Rating (Amps): 16 A