PA5447.223NLT
PA5447.223NLT Pulse Electronics
PA5447.223NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 22UH 1.8A 360MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.276" L x 0.260" W (7.00mm x 6.60mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 360mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 1.8 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 1.8A 360MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.276" L x 0.260" W (7.00mm x 6.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 360mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.5A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 1.8 A.
Інші пропозиції PA5447.223NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5447.223NLT PA5447.223NLT Виробник : Pulse Electronics P869-2297927.pdf Fixed Inductors 22uH Shielded 20% 2.5A 360mOhms