PA5447.331NLT
PA5447.331NLT Pulse Electronics
PA5447.331NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 330NH 14A 5.8MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.287" L x 0.260" W (7.30mm x 6.60mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 5.8mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 22A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 14 A
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 330NH 14A 5.8MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.287" L x 0.260" W (7.30mm x 6.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 5.8mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 22A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Inductance: 330 nH, Current Rating (Amps): 14 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5447.331NLT PA5447.331NLT Виробник : Pulse Electronics PA5447.331NLT Description: FIXED IND 330NH 14A 5.8MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 14 A