PA5447.332NLT
PA5447.332NLT Pulse Electronics
PA5447.332NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 3.3UH 5A 46 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.276" L x 0.260" W (7.00mm x 6.60mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 46mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 9A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 5 A
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 5A 46 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.276" L x 0.260" W (7.00mm x 6.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 46mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 9A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5447.332NLT PA5447.332NLT Виробник : Pulse Electronics PA5447.332NLT Power Inductors - SMD 3.3uH Shielded 20% 9A 46mOhms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
PA5447.332NLT PA5447.332NLT Виробник : Pulse Electronics PA5447.332NLT Description: FIXED IND 3.3UH 5A 46 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 5 A