Продукція > VISHAY > PAC100001001FA1000
PAC100001001FA1000
PAC100001001FA1000 Vishay
pacserie.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 1K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Conformal Coated AXL Ammo
на замовлення 85 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 37
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 1K OHM 1W 1% AXIAL, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.169" Dia x 0.433" L (4.30mm x 11.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 275°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 1 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PAC100001001FA1000 PAC100001001FA1000 Виробник : Vishay / Draloric pacserie.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 1watt 1Kohm 1% 100ppm
на замовлення 1677 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
PAC100001001FA1000 PAC100001001FA1000 Виробник : Vishay pacserie.pdf Description: RES 1K OHM 1W 1% AXIAL
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.169" Dia x 0.433" L (4.30mm x 11.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 275°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 1 kOhms
на замовлення 842 шт:
Мінімальне замовлення: 4
PAC100001001FA1000 PAC100001001FA1000 Виробник : Vishay pacserie.pdf Res Wirewound 1K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Conformal Coated AXL Ammo
на замовлення 85 шт:
товару немає в наявності
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Axial
Composition: Wirewound
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 1 kOhms