Продукція > VISHAY / DRALORIC > PAC100001500FA1000
PAC100001500FA1000
PAC100001500FA1000 Vishay / Draloric
pacserie-1762252.pdf
Виробник: Vishay / Draloric
Wirewound Resistors - Through Hole 1watt 150ohm 1% 100ppm
на замовлення 972 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 150 OHM 1W 1% AXIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.169" Dia x 0.433" L (4.30mm x 11.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 275°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 150 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PAC100001500FA1000 PAC100001500FA1000 Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components pacserie.pdf Description: RES 150 OHM 1W 1% AXIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.169" Dia x 0.433" L (4.30mm x 11.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 275°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 150 Ohms
на замовлення 1106 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Packaging: Tape & Box (TB)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Axial
Composition: Wirewound
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 150 Ohms