Продукція > VISHAY > PAC100002007FA1000
PAC100002007FA1000
PAC100002007FA1000 Vishay
pacserie.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 0.2 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Conformal Coated AXL Ammo
на замовлення 319 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 37
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.2 OHM 1W 1% AXIAL, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.169" Dia x 0.433" L (4.30mm x 11.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 275°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 200 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PAC100002007FA1000 PAC100002007FA1000 Виробник : Vishay / Draloric pacserie.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 1watt 0.2ohm 1% 100ppm
на замовлення 549 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
PAC100002007FA1000 PAC100002007FA1000 Виробник : Vishay pacserie.pdf Description: RES 0.2 OHM 1W 1% AXIAL
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.169" Dia x 0.433" L (4.30mm x 11.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 275°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 200 mOhms
на замовлення 152 шт:
Мінімальне замовлення: 4
PAC100002007FA1000 PAC100002007FA1000 Виробник : Vishay pacserie.pdf Res Wirewound 0.2 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Conformal Coated AXL Ammo
на замовлення 6 шт:
на замовлення 319 шт:
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Axial
Composition: Wirewound
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 200 mOhms