Продукція > VISHAY / DRALORIC > PAC100002009FA1000
PAC100002009FA1000
PAC100002009FA1000 Vishay / Draloric
pacserie.pdf
Виробник: Vishay / Draloric
Wirewound Resistors - Through Hole 1watt 20ohm 1% 100ppm
на замовлення 1997 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 20 OHM 1W 1% AXIAL, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.169" Dia x 0.433" L (4.30mm x 11.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 275°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 20 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PAC100002009FA1000 PAC100002009FA1000 Виробник : Vishay pacserie.pdf Description: RES 20 OHM 1W 1% AXIAL
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.169" Dia x 0.433" L (4.30mm x 11.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 275°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 20 Ohms
на замовлення 947 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
PAC100002009FA1000 PAC100002009FA1000 Виробник : Vishay pacserie.pdf Res Wirewound 20 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Conformal Coated AXL Ammo
товару немає в наявності
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Axial
Composition: Wirewound
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 20 Ohms