PAC100004708FA1000
PAC100004708FA1000 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
pacserie.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: RES 4.7 OHM 1W 1% AXIAL
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.169" Dia x 0.433" L (4.30mm x 11.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 275°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 4.7 Ohms
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RES 4.7 OHM 1W 1% AXIAL, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.169" Dia x 0.433" L (4.30mm x 11.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 275°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 4.7 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PAC100004708FA1000 PAC100004708FA1000 Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components pacserie.pdf Description: RES 4.7 OHM 1W 1% AXIAL
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Axial
Composition: Wirewound
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 4.7 Ohms
на замовлення 147 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
PAC100004708FA1000 PAC100004708FA1000 Виробник : Vishay / Draloric pacserie.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 1watt 4.7ohm 1% 100ppm