PAC300001500FAC000
PAC300001500FAC000 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
pacserie.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: RES 150 OHM 3W 1% AXIAL
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±1%
Features: Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.217" Dia x 0.650" L (5.50mm x 16.50mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 275°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 150 Ohms
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 150 OHM 3W 1% AXIAL, Power (Watts): 3W, Tolerance: ±1%, Features: Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.217" Dia x 0.650" L (5.50mm x 16.50mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 275°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 150 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PAC300001500FAC000 PAC300001500FAC000 Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components pacserie.pdf Description: RES 150 OHM 3W 1% AXIAL
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Composition: Wirewound
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 150 Ohms
на замовлення 422 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
PAC300001500FAC000 PAC300001500FAC000 Виробник : Vishay / Draloric pacserie.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 3watt 150ohm 1% 100ppm