PAF500F24-12
PAF500F24-12 TDK-Lambda
paf500f_e.pdf
Виробник: TDK-Lambda
Description: DC DC CONVERTER 12V 500W
Packaging: Bulk
Features: Remote On/Off, OCP, OVP
Package / Case: Full Brick
Size / Dimension: 4.60" L x 2.40" W x 0.50" H (116.8mm x 61.0mm x 12.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 89%
Current - Output (Max): 42A
Voltage - Input (Min): 19V
Voltage - Output 1: 12V
Control Features: Enable, Active Low
Power (Watts): 500 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 500W, Packaging: Bulk, Features: Remote On/Off, OCP, OVP, Package / Case: Full Brick, Size / Dimension: 4.60" L x 2.40" W x 0.50" H (116.8mm x 61.0mm x 12.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 89%, Current - Output (Max): 42A, Voltage - Input (Min): 19V, Voltage - Output 1: 12V, Control Features: Enable, Active Low, Power (Watts): 500 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PAF500F24-12 PAF500F24-12 Виробник : TDK-Lambda paf500f_e.pdf DC/DC Converters - Through Hole 504W 12V 42A
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
PAF500F24-12 Виробник : LAMBDA paf500f_e.pdf 24V/12V/500W