Продукція > LAMBDA > PAF500F48-5
PAF500F48-5 LAMBDA
paf500f48_spc.pdf
Виробник: LAMBDA
на замовлення 100 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
DC/DC Converters - Through Hole 400W 5V 80A.
Інші пропозиції PAF500F48-5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PAF500F48-5 PAF500F48-5 Виробник : TDK-Lambda Americas Inc. paf500f48_spc.pdf Description: DC DC CONVERTER 5V 500W
товару немає в наявності
PAF500F48-5 PAF500F48-5 Виробник : TDK-Lambda paf500f48_spc.pdf DC/DC Converters - Through Hole 400W 5V 80A