PAF600F24-12
PAF600F24-12 TDK-Lambda
paf600f_e.pdf
Виробник: TDK-Lambda
DC/DC Converters - Through Hole 600W 12V 50A
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 600W, Packaging: Bulk, Features: Remote On/Off, OCP, OVP, Package / Case: Full Brick, Size / Dimension: 4.60" L x 2.40" W x 0.50" H (116.8mm x 61.0mm x 12.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 90%, Current - Output (Max): 50A, Voltage - Input (Min): 20V, Voltage - Output 1: 12V, Control Features: Enable, Active Low, Part Status: Active, Power (Watts): 600 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Інші пропозиції PAF600F24-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PAF600F24-12 Виробник : LAMBDA paf600f_e.pdf 24V/12V/600W
на замовлення 60 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
PAF600F24-12 PAF600F24-12 Виробник : TDK-Lambda paf600f_e.pdf Description: DC DC CONVERTER 12V 600W
Package / Case: Full Brick
Size / Dimension: 4.60" L x 2.40" W x 0.50" H (116.8mm x 61.0mm x 12.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 90%
Current - Output (Max): 50A
Voltage - Input (Min): 20V
Voltage - Output 1: 12V
Control Features: Enable, Active Low
Part Status: Active
Power (Watts): 600 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV