Продукція > LAMBDA > PAH150S48-2.5
PAH150S48-2.5 LAMBDA
PAH_Series.pdf
Виробник: LAMBDA
48V/2.5V/87.5W
на замовлення 60 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 2.5V 150W, Packaging: Bulk, Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, Package / Case: 9-DIP Module, Size / Dimension: 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 76V, Efficiency: 75%, Current - Output (Max): 35A, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 2.5V, Control Features: Enable, Active Low, Power (Watts): 150 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Інші пропозиції PAH150S48-2.5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PAH150S48-2.5 PAH150S48-2.5 Виробник : TDK-Lambda PAH_Series.pdf Description: DC DC CONVERTER 2.5V 150W
Package / Case: 9-DIP Module
Size / Dimension: 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 76V
Efficiency: 75%
Current - Output (Max): 35A
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 2.5V
Control Features: Enable, Active Low
Power (Watts): 150 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
товару немає в наявності
PAH150S48-2.5 PAH150S48-2.5 Виробник : TDK-Lambda pah-525068.pdf Isolated DC/DC Converters 87.5W 2.5V 35A