PAH150S48-24
PAH150S48-24 TDK-Lambda
pah-525068.pdf
Виробник: TDK-Lambda
Isolated DC/DC Converters 151.2W 24V 6.3A
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 24V 150W, Packaging: Bulk, Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, Package / Case: 9-DIP Module, Size / Dimension: 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 76V, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 6.3A, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 24V, Control Features: Enable, Active Low, Power (Watts): 150 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Інші пропозиції PAH150S48-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PAH150S48-24 Виробник : LAMBDA pah-1_withdrawn_e.pdf
на замовлення 100 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
PAH150S48-24 PAH150S48-24 Виробник : TDK-Lambda pah-1_withdrawn_e.pdf Description: DC DC CONVERTER 24V 150W
Packaging: Bulk
Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP
Package / Case: 9-DIP Module
Size / Dimension: 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 76V
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 6.3A
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 24V
Control Features: Enable, Active Low
Power (Watts): 150 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV