PAH200H481R2
PAH200H481R2 TDK-Lambda Americas Inc.
pah200h.pdf
Виробник: TDK-Lambda Americas Inc.
Description: CONVERT DC-DC 1.2V 70A 84W
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PAH200H481R2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PAH200H48-1R2 Виробник : LAMBDA 48V/1.2V/70A
на замовлення 60 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
PAH200H481R2 PAH200H481R2 Виробник : TDK-Lambda pah200h-524963.pdf Isolated DC/DC Converters 84W 1.2V 70A