PAH200H482R5
PAH200H482R5 TDK-Lambda Americas Inc.
pah200h.pdf
Виробник: TDK-Lambda Americas Inc.
Description: CONVERT DC-DC 2.5V 70A 175W
Написати відгук
Інші пропозиції PAH200H482R5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PAH200H48-2R5 Виробник : LAMBDA 48V/2.5V/70A
на замовлення 60 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
PAH200H482R5 PAH200H482R5 Виробник : TDK-Lambda pah200h-524963.pdf Isolated DC/DC Converters 175W 2.5V 70A