Продукція > LAMBDA > PAH200S48-28
PAH200S48-28 LAMBDA
pah200s48_out.pdf
Виробник: LAMBDA
48V/24V/201.6W
на замовлення 60 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Isolated DC/DC Converters 201.6W 28V 7.2A.
Інші пропозиції PAH200S48-28
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PAH200S48-28 PAH200S48-28 Виробник : TDK-Lambda Americas Inc. pah200s48_out.pdf Description: DC DC CONVERTER 28V 200W
товару немає в наявності
PAH200S48-28 PAH200S48-28 Виробник : TDK-Lambda pah-1297777.pdf Isolated DC/DC Converters 201.6W 28V 7.2A