Технічний опис PAH300S48-12 TDK-Lambda
DC/DC Converters - Through Hole 300W 12V 25A.
Інші пропозиції PAH300S48-12
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
Isolated DC/DC Converters 300W 12V 25A |
на замовлення 200 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |
| PAH300S48-12 | Виробник : LAMBDA | 48V/12V/300W |