PAH300S48-12
PAH300S48-12 TDK-Lambda
Виробник: TDK-Lambda
DC/DC Converters - Through Hole 300W 12V 25A
на замовлення 41 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PAH300S48-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PAH300S4812 PAH300S4812 Виробник : TDK-Lambda PAH300_350_450_Datasheet-2300379.pdf Isolated DC/DC Converters 300W 12V 25A
на замовлення 200 шт:
PAH300S48-12 Виробник : LAMBDA 48V/12V/300W